Şehirlerarası Ev Taşıma

ŞEHİRLERARASI EV TAŞIMA VE NAKLİYAT

Türkiye’de birçok insan gerek mesleğinden dolayı,  gerek çevresel ve ailesel faktörlerden dolayı yaşadığı şehrini değiştirmek zorunda kalıyor. Tabii aslında kendisi şehrini değiştirirken onunla birlikte birçok eşyanın da kendisiyle birlikte gelmesi gerekiyor. Bu bazen büyük sıkıntılara dönüşebiliyor. İşte bu alanda şehirlerarası taşımacılık firmaları araya giriyor ve sizi büyük bir dertten kurtarıyor. Eşyalarınızı sizin için güvenle taşıyoruz. Eşyalarınızın sizin için ne kadar önemli olduğunun farkındayız ve aynı özveriyle ve titizlikle bunun üstesinden geliyoruz. 

sehirlerarasi-ev-tasima

İyi Bir Nakliyat Firmasında Aranan Özellikler:

*Güvenilir olması: Sizin eşyalarınızı özveri ve titizlikle en ufak zarar vermeden taşıma kabiliyetine ve taşıma sisteme sahip olmasıdır.

* Ulaşılabilir olması: İnternet sitesinin bulunması, yerinin ve çalışmalarının bilinebilir olması.

*Ekipmanlarının kaliteliolması: Ekipman nakliyat işinde çok önemlidir. Firmanız ne

kadar gelişmiş ekipman ve donanıma sahipse o kadar sistemli hızlı ve rahat hizmet verecektir.

*Müşteriye ilgili olması: Müşteriyle diyalog kurabilen, anlaşma sağlayan bir firma her zaman tercih edilir.

*Nakliyat öncesinde ve sonrasında eşyaları tek tek kontrol etmesi

*Taşıma ücretinin uygun olması: Müşterinin halinden anlayan bir firma fiyata özellikle dikkat eder ve değerinden yüksek fiyatlardan her zaman kaçınır.

Şehirlerarası Nakliyatı Nasıl Gerçekleştiriyoruz?

Şehirlerarası ev taşıma firması eşyalarının hesaplanması ve kontrol işlemini yapar. Daha sonra paketleme işlemine geçilir. Eşyaların zarar görmeyeceği şekilde bir paketleme yapılır. Paketleme işlemi bittikten sonra eşyalar araca güvenle işini bilir personel tarafından taşınır. Yüksek katlarda oturanlar için asansör hizmeti kullanılır.  

Yeni şehre geniş araçlar vasıtasıyla nakliyat gerçekleşir. Burada önemli olan yol boyunca aracın fazla sarsılmaması ve trafik kurallarına uyarak nakliyatı gerçekleştirmesidir. Daha sonra eşyalar özverili ve titizlikle yeni eve yerleştirilir. Gerekli montaj işlemleri yapılır. Eşyalar istenilen yere yerleştirilir.

 Güvenli, rahat, hesaplı bir şehirlerarası nakliyat için bizi seçin. Eşyalarınız da en az sizin kadar değerli.