Ofis Taşımacılığı

Mecidiyeköy ofis taşımacılığında yaklaşık 20 yıldır sizlere hizmet sunan firmamız burada sizlerin evini taşımanın yanı sıra ofis eşyalarınızın da taşınmasında eşlik ediyor. Ofis taşıma konusunda uzman bir kadroya sahip olan firmamız, eşyalarınızın paketlenip kolilenmesine kadar her şeyi büyük bir titizlikle yapıyor.

ofis taşımacılığı gültaşMecidiyeköy büyük iş yerlerine sahiplik yapan İstanbul’un merkezi konumunda yer alan yerlerden birisidir. Bir çok iş adamı burada ofislerini kurup etkisini sürdürüyor. Doğal olarak taşıma işlemleri de bir hayli yoğun oluyor. Daha önce bir çok iş yerinin taşınmasına vesile olan firmamız, kurum kuruluş, tekstil, banka vb. büyük kuruluşların nakliye işlerin de görev almıştır.  

Mecidiyeköy ofis taşıma ya da başka bir deyişle iş yeri taşımacılığı belirli bir disiplin gerektiren işlemlerdir. Burada işlerin büyük bir sabır çerçevesinin yanı sıra planlı yapılması da son derece önemlidir.  Aksi taktirde önem arz eden eşyaların ya da elektronik malzemelerin zarar görmesi kaçınılmazdır. Bu nedenle paketleme ve araca yükleme aşamaları son derece dikkatli bir şekilde yapılmalıdır. Paketleme gerekirse taşınmadan bir gün önce yapılmalıdır. Düzenli bir şekilde paketlenmiş ve kolilenmiş eşyaların zarar görme olasılığı da ortadan kalkar.

Mecidiyeköy evden eve nakliye olarak bu konuda sizlere profesyonel hizmetler sunuyor, iş yerinizin taşınmasına yardımcı oluyoruz.Ayrıca Mecidiyeköy’de kış kampanyasında en çok indirimi ofis taşımalarında sağlıyoruz. %30 fiyat indiriminden faydalanmak için firmamız ile görüşme sağlayınız.