Eşya Depolama

Mecidiyeköy evden eve nakliyat adı altında eşyalarınızı güvenerek bizlere emanet edebilirsiniz. Depolama işlemleri konusunda uzman ve kurumsal firmamız ile gerçekleştiriyoruz. Ev, ofis ya da parça eşyalarınızı büyük bir özenle depoluyoruz. Dilediğiniz gün araçlarımız vasıtası ile kapınıza kadar getiriyoruz.

depolmaMecidiyeköy Eşya depolama konusunda bizlerle görüşüp erken yer ayırmanız halinde eşya nakliyesini ücretsiz sağlıyoruz. Eşyalarınız evinizden ekibimiz tarafından paketlenip, depolarımıza konulmak üzere getirilir bu işlemlerden önce eşyalarınızın sigortası yapılır.  

Sigortalı olan eşyalarınız hiç bir şekilde sizlerin izni olmadan başka bir yere taşınamaz! sizler istediğiniz tarihte eşyalarınızı firmamızdan isteyebilirsiniz. Depolarımız yoğun güvenlik önlemleri altında gözetilmektedir.  

Ayrıca 7/24 kamera sistemi ile izlenmektedir. Eşya depolama işlemlerinizde firmamıza gönül rahatlığı ile güvenebilirsiniz. Son derece hijyenik ve temizlik açısından önemli bir ayrıcalığa sahip olan depomuz her geçen gün daha da talep edilmektedir. Müşterilerimize bu konuda bireysel olarak bizimle çalışan referans sunma şansına sahibiz. Soru, görüş ve önerileriniz için lütfen iletişim bölümünden bizlere ulaşınız.