İstanbul Parça Eşya Taşıma

Taşıdığımız parça eşyaları sigortalayarak garanti altına almakta olan parça eşya taşıma İstanbul firmamız hizmette kusur göstermeyerek müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.  

Tertemiz steril servis araçları ve alanında uzman kadrosu ile parça eşyalarınız tahmin edemeyeceğiniz kadar kısa bir sürede teslim alınarak istenilen adrese ulaştırılır. Özenle ve çabucak hareket ederek işini bitiren ekibimiz hassas bir şekilde eşyalarınızı paketleyerek teslimat yapmaktadır.

Neden sizi tercih edeyim ki?’ diyorsanız işte size birkaç tüyo;

Parça eşya taşıma yıllardır edindiği tecrübelere dayanarak evden eve, ofisten ofise nakliye hizmetlerini müşterileri ile sözleşme yaparak Avrupa standartlarını yakalamayı hedef edinmiştir. Böylece, teslim alınan her bir ürün firmamızın sorumluluğu altındadır.  

Eşyalarınızın teslim alınması, taşınması ve yerleştirilmesi esnasında onların kaybolması, deforme olması, kırılması, çizilmesi ve bunun gibi istenmeyen durumlara karşı geniş çapta önlemler alınmaktadır.  

Dolayısıyla, eşyalarınızı gözü kapalı olarak emanet edebileceğiniz özelliklere sahibiz. İstanbul çapında Kurtköy’den Silivri’ye kadar her iki yakada adalar dahil olmak üzere taşınmasını istediğiniz parça eşyalarınız hacimlerine bakılmaksızın teslim alınır. Mobilya montajı yapılması gerekiyorsa bu konuda da Mecidiyeköy nakliyat olarak yardımcı olmaktayız.

Parça eşya taşıma İstanbul diğer tüm ev eşyalarını taşıyan nakliye firmalarına ve kargo şirketlerine göre çok daha hesaplı ve hızlıdır. Piyasadaki mevcut rakiplerimiz arasında en hızlı, en dikkatli ve en hesaplı firma olma gibi bir hedefimiz bulunmaktadır.