Bebek Evden Eve Nakliyat

By

Bebek evden eve nakliyat hizmetlerini firmamız büyük bir azimle gerçekleştirmektedir. Bebek nakliyeciler alanında en büyük referans ağına sahip firmamız sayesinde kolay taşının! 

Bebek Nakliyat organizasyon ve yönlendirmeler Mecidiyeköy ofisimiz tarafından yapılarak bütün araç ve kip yönlendirmeleri burada yapılmaktadır. İstanbul’un en pratik nakliyat firması ile taşıma işlemlerinizi fark etmeden taşınacaksınız.  

Eşya Paketleme Alanında Uzman Kadro 

Firmamız Bebek evden eve taşımacılık işlerinde eşyalarınızı görmek üzere gönderdiği eksper servisimiz sayesinde eşyalarınızı ön kontrol denen aşamadan geçirdikten sonra taşıma esnasında gerekli olabilecek bütün araç ve gereçleri taşıma gününe hazırlar. Bu aşama sayesinde eşyalarınız için gerekli olan bütün paketleme malzemeleri önceden hazırlanmış bir şekilde eviniz taşınmaya başlar. 

bebek-evden-eve-nakliyatMutfak ve salonda bulunan kırılacak eşyalar için ortalama kaç tane koli gerekecek? Ya da kitaplarınızın toplanması için ne kadar kitap kolisi gerekli bu aşamalardan sonra eksper servisimiz bütün bunları not alır.  

Özellikle kıyafet ve bu tarz önem arz eden diğer eşyalarınız için elbise kolisi de ayarlanır.

Daha sonra pat pat dediğimiz eşya paketleme aşamasında son derece korunaklı olan malzemenin ne kadar lazım olabileceği konusunda alınan notlar da eksper tarafından ekip şefine teslim edilir. Ekip şefi işin kalan kısmını üstlenerek, geri kalan organizasyonu yönetir.  

Taşıma bitene kadar ekibi yönlendirir. Böylece sizler de isteklerinizi ekip şefimize taşıma günü sunabilirsiniz.  

Bebek Nakliyat Fiyatları

Bebek mahallesi Beşiktaş ilçesine bağlıdır. Fakat Mecidiyeköy evden eve nakliyat firmaları da bu hizmeti büyük bir ölçüde yerine getirir. Bebek nakliyat fiyatları ev eşyasının oranına göre değişkenlik gösterir. Bebek şehir içi ve şehirler arası nakliyat fiyatları eşyaların taşınacağı uzaklık göz önünde bulundurularak sunulur.

Firmamız bebek ev taşıma, ofis taşıma, eşya depolama alanında müşterilerine hizmet sunmaktadır. Detaylı bilgi için müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.